Pokoje gościne "U Wojtka" położony jest w pięknej miejscowości Bukowina Tatrzańska skąd rozpościerają się wspaniałe widoki na Tatry. 
Dom graniczy z kompleksem wyciągów, z których jeden, swą górną stacją niemalże przylega do naszej posesji co daje komfortowe warunki dla narciarzy. 

O szczegóły proszę się do dowiadywać pod numerami:
tel. (+48 18 ) 20 77 455 lub 601 700 204

Latem mieszkańcy naszego domu mają stąd wspaniałą bazę wycieczkową, ponieważ blisko jest od nas do przystanku PKS czy też do postoju BUS'ów, dzięki czemu można planować dalsze wycieczki bez angażowania własnego transportu co często bywa uciążliwe. Amatorzy dalekich spacerów też nie będą zawiedzeni.

Do państwa dyspozycji pokoje gościne "U Wojtka" oddają pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami, sala TV-sat, oraz sala do ping-pong'a, dla zmotoryzowanych parking.

Prowadzimy całodzienne wyżywienie, kuchnia u nas jest ogólnodostępna.

Nasz obiekt jest przystosowany do przyjmowania grup zorganizowanych. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń i konferencji w specjalnie zaadaptowanej sali. Organizujemy także wesela z paradnym przejazdem przystrojonymi zaprzęgami konnymi, które będą niezapomnianym przeżyciem zarówno dla gości weselnych jak i pary młodej.

Specjalnie dla naszych gości zimą organizujemy kuligi z pochodniami i pieczeniem kiełbasek przy dźwiękach muzyki góralskiej. Latem zapraszamy na przejażdżki dorożkami po urokliwych zakątkach Bukowiny Tatrzańskiej.